קובעים שיא בחסד

פעילי ומתנדבי "חסדי נעמי" קבעו שיא חדש בחסד כשפעלו במשך שבוע שלם ברציפות בהכנת "ערכות חג" עבור אלפי משפחות נזקקות. פותחים את שנת תש"ע בשיא של עשיית חסד.

מעת לעת מתפרסמים באמצעי התקשרות שיאים חדשים שנעשו ע"י אנשים או גופים שונים. השיאים שנקבעים לא פעם גורמים להרמת גבה או לתמיהה, לשם מה היינו זקוקים בכלל לשבירת שיא בנושא המדובר ?

ערב ראש השנה תש"ע מתנדבי "חסדי נעמי" קבעו שיא חדש בעשיית חסד: במשך שבוע שלם ברציפות עמלו המתנדבים הרבים בהכנת אלפי ערכות חג.

הערכות שהכילו את רוב מוצרי הייסוד לבית וכן עופות ובשרים, שפע של פירות וירקות ואת כל סימני החג, הועברו לאלפי משפחות נזקקות עד שעות ספורות טרם התקדש החג.

יו"ר חסדי נעמי הרב יוסף כהן סיפר: "כבכל שנה נערכנו זמן רב לפני החג על-מנת שנוכל לספק את כל אלפי הערכות למשפחות הנזקקות. לצערנו השנה גל הפניות היה כה רב ועצום שגם ההיערכות המוקדמת לא עזרה וכך נוצר שבלי משים לב, פעלו המתנדבים כמעט שבוע שלם ברציפות, כל זאת בכדי לא להשיב אף פונה ריקם".

מוקד התרומות של "חסדי נעמי" פעיל גם בימים אלו לטובת ועזרת אלפי משפחות נזקקות יתומים ואלמנות, בטלפון: 03-6777777 ובאתר: www.naomi.org.il , כמו"כ ניתן לתרום 10 שקלים בשליחת הודעת SMS עם הספרה 10 למספר 2288 – התרומות מוכרות לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נהניתם?! שתפו...

WhatsApp
Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Print
מתחילים את השנה עם תיקמלא
הסעות חינם לקשישים וניצולי שואה
כריך לכל תלמיד
גיוס חירום לחלוקת חבילות מזון לניצולי שואה וקשישים נזקקים
דילוג לתוכן