100 ימים למלחמה- 100 ימים של חסד
לפני מאה ימים פרצה מלחמת 'חרבות ברזל' ומאז נכנסנו למצב חירום על מנת לסייע בכל דרך אפשרית. צוות חסדי נעמי ומתנדבים מסורים משקיעים רבות כדי לספק עזרה לתושבים בקו העימות ולחיילים, בנוסף לנתמכים הקבועים של העמותה.
הידיים פועלות יום ולילה באריזת חבילות מזון, אך הלב, הלב נמצא שם יחד עם החטופים, החיילים הלוחמים, והמשפחות שאיבדו הכול.
חסדי נעמי תומכת בעשרות אלפי משפחות, ניצולי שואה, וקשישים קרוב ל40 שנים. העמותה מסייעת להם עם מוצרי מזון, ערכות חורף ועוד. מאז פרוץ הלחימה חסדי נעמי לא נשארה בצד והעניקה סיוע גם לכל נפגעי העימות ביניהם חיילים ומשפחות שאיבדו את כל רכושם.
![סיוע לתושבי הדרום- חלוקה בשדרות](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/שדרות-1-e1698910131591-qerbgs606c7wiclqc9zg88i83nly995d49wzi1y6k8.jpeg)
![חג חנוכה לניצולי שואה וקשישים](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-11-at-15.02.53-qgswu7m20yq9klke571qzko9tmeh29ximpw1c2vum0.jpeg)
![אריזת סלי מזון למשפחות העוטף](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-11-at-11.51.36-qihnyn6njayx54i6og9q3pjvq4jq3a3z7vl8vblad4.jpeg)
![צוות חסדי נעמי בביקור בית אצל ניצולת שואה](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-26-at-21.15.53-qihnykd4ysv26ama4x1ue89hxyxmg6ss7hmsfhpgvs.jpeg)
![פעילות סיוע לתושבי הדרום](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-10-24-at-15.29.05-e1705579232330-qihof9009xpa94dtpmog5ip1j6p62s19i2i23aywfs.jpeg)
![פעילות חסדי נעמי למען חיילים- חלוקת ערכות לחיילים](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-11-15-at-16.38.04-qfox0fqryg77s70jz9f8d5a1l6h6cofv5curs3c6go.jpeg)
![חלקות סלי מזון באשקלון עד לביתם של קשישים](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-11-08-at-11.44.38-qfoxg9cz01uz7w15l3n5c5jdkohlx997bo70lrvlq0.jpeg)
100 ימי פעילות
![חסדי נעמי חילוק תעודות הוקרה למתנדבים של זקא](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-20-at-09.55.53-1-qhf660jwcf752sis8bfsbfj60t8y4wpnu3apj3yi0o.jpeg)
![מתנדב זקא עם הרב יוסף כהן, יור חסדי נעמי](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-25-at-16.53.38-qhf65zm25l5ur6k5dt15qxrpffdkx7lxhyn81tzw6w.jpeg)
![תעודת ההוקרה של חסדי נעמי למתנדבי זקא](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-20-at-17.52.52-qhf65vupe90pgqplzrengypv1vw42f705g1a4q5gvs.jpeg)
![מתנדבת זקא בערב ההוקרה שחסדי נעמי ערכו](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-20-at-17.52.51-qhf65tz10ky4tiscaqlebz6xv45dn0zjh6qb668988.jpeg)
![מתנדבי זקא בערב ההוקרה שחסדי נעמי ערכו](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-20-at-17.52.50-qhf65s3cmwvk6av2lps56zo0ocen7ms2sxfc7mb1ko.jpeg)
![ארוחה בערב ההוקרה של חסדי נעמי למתנדבי זקא](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-19-at-20.50.45-qhf662fkq39pq0g1xc91gf237kzokax4iclohnvpo8.jpeg)
![מחסן לוגיסטי תל אביב ערוך לערב הוקרה למתנדבי זקא](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-19-at-20.11.58-qhf663dewxb01meoruno0wtjsyv1s00uuh95yxubi0.jpeg)
![מתנדבי זקא נהנים מארוחה מיוחדת בערב ההוקרה](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-19-at-20.48.05-qhf6674ro9g5c2985wa6avve6icimsfs6zv3w1oqt4.jpeg)
![ערב הוקרה לאנשי זקא](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-20-at-17.52.48-e1703668387778-qhf6j0nivwzxolmuaxrzt5epup5qm6bzmg6iiwofy0.jpeg)
![אירוע הוקרה למתנדבים של זקא](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-24-at-15.53.17-qhf65obzvkqevv0j7o5mx0m6asx6cud5geteaigm9k.jpeg)
![ערב הוקרה למתנדבי זקא עם יור חסדי נעמי](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-24-at-15.53.15-e1703668356475-qhf6i7ij01w1oot6136k5urffr5czk4b6fygnbvnaw.jpeg)
![ערב הוקרה למתנדבים של זקא](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-20-at-09.55.53-qhf5iwoqc1kdnw345tuyirg8at53wrz7npxzt87wzc.jpeg)
ערב הוקרה למתנדבי זקא
ערב הוקרה מיוחד עבור אנשי זק"א על השליחות שלהם ועל נתינתם הקדושה בזמן המלחמה. צוות חסדי נעמי ערך ערב הוקרה מיוחד בו נפגשו עם פעילי זק"א בטקס מרגש. הערב כלל דברי תודה, מוזיקה וסעודה מפנקת. בסיום האירוע, המתנדבים קיבלו תעודות הוקרה ושי נשלח לאישה שנשארה להילחם במטלות הבית. הערך לכל יהודי וההקרבה לכבוד התפרסמו בזהירות ובכבוד.
מתנדבים אורזים סלי מזון
מאז פרוץ המלחמה חסדי נעמי מסייעת לעשרות אלפים עם סלי מזון. סלי המזון של העמותה מכילים מגוון רחב של מוצרים יבשים ביניהם: שימורים, פסטה, חומוס, סוגר, דגני בוקר, טחינה, שמן ועוד.
כל סלי המזון שהעמותה מחלקת נארזים על ידי מתנדבים. קבוצות מתנדבים או יחידים שעוזרים רבות לפעילות העמותה.
ב100 ימי המלחמה אלפי מתנדבים הגיעו למחסני העמותה, נקודות החלוקה וסייעו בכל מה שצריך על מנת לתת הסיוע המירבי.
![התנדבות בירושלים של משפחת אבנרי](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-11-28-at-19.20.15-1-qg4aqyc30n1tml0nekdqn8o565s6p437k1w9q48cs8.jpeg)
![ערכות ממתקים לחיילים](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-11-29-at-20.02.16-1-qg4fma6bt52984cclupj8hwe4jlxgn4rzulrb69q60.jpeg)
![אריזת סלי מזון למשפחות העוטף](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-11-at-11.51.36-qihnyn6njayx54i6og9q3pjvq4jq3a3z7vl8vblad4.jpeg)
![צוות "יד ושם" הגיעו לארוז סלי מזון](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/Untitled-design-18-qhh9k3ne2yksh25rvhv9wjhixfv3qbg2bkiz1rr7p4.png)
![צוות יד ושם בחסדי נעמי ירושלים](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/Untitled-design-22-qhh98ib1sipha6zzkhgx5gsv6d04spf8q6vdywy0fs.png)
![מתנדבים בתל אביב](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-10-25-at-12.21.45-2-qepy9sgzjnv5vd2for8gd517sklnn6foaoiw9vtdx4.jpeg)
![צוות "יד ושם" הגיעו לארוז סלי מזון](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/7-qhh9s47ud3jthcim2glqo0o1aqcsde9nr8t1dpvcmw.png)
![מכינים ערכות ממתקים לחיילים](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-11-29-at-18.01.58-e1701351700438-qg4ia8j7haf0f2ypatvh9s7d7knu8b2c6s35z1zwzc.jpeg)
![משפחת אבנרי מתנדבים בירושלים](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-11-28-at-19.20.15-qg4ar15ll55olewjy3lmcpyiybeac7eekfuq5y469k.jpeg)
![מתנדבים בירושלים אורזים סלי מזון](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-11-14-at-15.00.09-qfovu9pfd0h4xy9l7j8r0acm7wbe1i1d0n9lq7uzlk.jpeg)
![מתנדבים בתל אביב אורזים סלי מזון](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-10-25-at-11.38.49-qepy9mtyennfxpamlosoy6gg89dgczta9wlze81qyg.jpeg)
![אריזת סלי מזון במחסן הלוגיסטי של חסדי נעמי](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-10-17-at-11.22.47-qe1iix1b36tsuis0cci5co9z6gayii9iaev9f8ja9k.jpeg)
![התנדבות בתל אביב בזמן מלמת חרבות ברזל](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-10-17-at-11.21.10-qe1iiv5mpir87auqnbow7or1zok83421m5kagom2m0.jpeg)
![מתנדב אוסף סלי מזון לחלוקה](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-09-14-at-14.52.36-qcl71g9f3i98km00n27vj5b6notcy39ikiktjgdj94.jpeg)
![קבוצה של מתנדבים יקרים בירושלים](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2024-01-15-at-13.17.01-qihtrjtcgqy3h721t93qrhqwm0vhtkgcxv95m7udh4.jpeg)
![מתנדבת אורזת פירות וירקות טריים](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2024-01-04-at-12.20.15-qihtrlp0uf0o4ezbi9wzwh9tssm88yntm4k4krrl4o.jpeg)
![קבוצת מתנדבים מדהימים מסייעים לפעילות חסדי נעמי בירושלים](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2024-01-04-at-12.20.13-qihtrnkp8338rmwl7aq91gsqzkcyocvaadv3jboss8.jpeg)
![בני נוער מתנדבים בחסדי נעמי](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2024-01-03-at-12.27.34-qihtrpgdlr5teutuwbji6gbo6c3p3r2qyn62hvm0fs.jpeg)
![קבוצת מתנדבים בירושלים במיון פירות וירקות](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-18-at-15.39.43-qihtrrc1zf8e22r4lccrbfuld3ufj5a7mwh1gfj83c.jpeg)
![מתנדבים בתל אביבי באריזת סלי מזון](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-11-at-11.51.37-qihtrs9w699odoprfurdvxm1yhpsqudxz14ixphtx4.jpeg)
![חג חנוכה לניצולי שואה וקשישים](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-11-at-15.02.53-qgswu7m20yq9klke571qzko9tmeh29ximpw1c2vum0.jpeg)
![צוות חסדי נעמי מבקר ניצולי שואה בביתם בחג חנוכה](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-05-at-15.30.35-qgsx3l246hk7cly8eqwtcpir2y78tm55l43cmezik8.jpeg)
![צוות חסדי נעמי בביקור בית אצל ניצולת שואה](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-26-at-21.15.53-qihnykd4ysv26ama4x1ue89hxyxmg6ss7hmsfhpgvs.jpeg)
![חלוקת סלי מזון לניצולי שואה](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/C0775T01-qhha0lpe2960am6vimnhodkucyj2v0yf98tucnaego.jpg)
באנו חושך לגרש
בחג החנוכה, יצאו צוות עמותת חסדי נעמי לביקור ניצולי שואה בודדים ומרותקים בבתיהם, על מנת להביא אור ושמחה לחג. המתנדבים הגיעו עם חנוכייה, שמן, פתילות וברכה, ובנוסף, הם הביאו סופגניות וסל מוצרי מזון בסיסיים שונים.
הקשישים התרגשו מאוד לקבל את תשומת הלב ושיתפו אותם בחוויות מהמלחמה ובאתגרים שהתמודדו איתם בחיים. בסיום הביקור, עיניהם המוארות של הקשישים העידו עד כמה הם שמחו מהביקור המרגש.
צוות חסדי נעמי מתנדבים
ימי המלחמה השאירו את החקלאים בלי ידיים עובדות. הפועלים שלהם עזבו את ישראל וחזרו לארץ מולדתם. האזרחים בישראל התגייסו מיד לעזור להם, כך גם חסדי נעמי.
חסדי נעמי מקבלים טונות של פירות וירקות טריים בתרומות מחקלאים מידי יום. בזמן שכולם התגייסו לחקלאים בצו 8 לחקלאות גם חסדי נעמי נתרמו.
צוות העמותה הגיע לחקלאי שתורם באופן קבוע לעמותה וסייעו לו בקטיף הסחורה.
![חסות טריות שמחכות לקטיפה](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-05-at-14.44.59-qihuq59i08b0sisyspgf19gnpkcu4ispd3nihujqgo.jpeg)
![צוות חדי נעמי קטף סחורה למען חקלאי](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-05-at-14.44.56-qihuq3dtmk8g5avp3on5w9xqism3p4l8oucjjamit4.jpeg)
![צוות חסדי נעמי מתגייסים בצו 8 לחקלאות](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-05-at-13.24.13-qihuq0kb224l6gzsk5fa6sncqn0021a1oge33gqpbs.jpeg)
![מתנדבת מצוות חסדי נעמי בקטיף חסות](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-05-at-12.07.21-qihupyomoe20j92iv4m11t4fjv99mn2l07344wtho8.jpeg)
![צוות חסדי נעמי בקטיף סחורה עבור חלקלאי](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-05-at-08.40.16-qihupvv43vy5kf6mble5cbu1rpn5zjrdzt4np2xo6w.jpeg)
![סחורה טריה לקטיף על ידי מתנדבים](https://naomi.org.il/wp-content/uploads/elementor/thumbs/WhatsApp-Image-2023-12-05-at-14.44.59-1-qihupr5x5prpyddg31d0hv0qssabx28qb5v8ap4n20.jpeg)