תרומה לניצולי שואה

תרומה לניצולי שואה יכולה להציל את החיים שלהם. ניצולי שואה וקשישים רבים נאלצים מידי יום לבחור בין קניית תרופות לאוכל.

ניצולי שואה – המספרים מדברים בעד עצמם

נכון לינואר 2022 חיים בישראל 168 אלף ניצולי שואה, בכל יום מתים בממוצע 42. כשליש מהניצולים מקבלים 10,000-4,000 שקל בחודש, ושני שליש מניצולי השואה מקבלים רק 4,000 שקל בשנה. מרבית ניצולי השואה מקבלים רק כ-400 שקלים בחודש.

עשרות אלפי ניצולי שואה מתקיימים מקצבאות זעומות ונאלצים לעשות וויתורים על דברים בסייסים. הבחירות היום יומיות שלהם קשות, האם לוותר על אכול, על טיפול רפואי, נסיעה לבדיקה רפואית וכד'.

הם שרדו את זוועות השואה, כעת הם צריכים לחיות בכבוד. תרומה לניצולי שואה יכולה להציל אותם.

תרומה לניצולי שואה - פרויקט מיוחד של חסדי נעמי

חסדי נעמי פועלים כ-40 שנה למען השכבות החלשות באוכלוסייה, ביניהן ניצולי שואה וקשישים נזקקים. העמותה עוזרת מסייעת בדרכים רבות לשורדי השואה והקשישים החל מסל מזון, ביגוד חם בחורף וכמובן מציע סיוע כספי.

עמותת חסדי נעמי בקמפיין מיוחד עבור ניצולי שואה וקשישים נזקקים. רבים מהם נאלצים לעשות בחירות קשות מידי יום המשפיעות על חייהם באופן ישיר. לניצולי שואה רבים אין את היכולת, האפשרות הכספית, לרכוש תרופות ומוצרי מזון לכן מוותרים על אחד מהם.

חסדי נעמי יוצאת בפרויקט ייחודי למען ניצולי שואה. העמותה רוצה לסייע לניצולי השואה על מנת שלא יצטרכו לבחור, שלא יחסר להם דבר. פרויקט "פרוסה או תרופה" נועד כדי לסייע להם עם קניית המוצרים הבסיסיים ביניהם תרופות, מזון ועוד.

בואו לתמוך בפרויקט ולתת תרומות לניצולי שואה דרך אתר גיוסים.

נהניתם?! שתפו...

WhatsApp
Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Print
עושים שנה טובה לניצולי שואה
מבצע כריך לכל ילד
פרוסה או תרופה
הצטרפו עכשיו לקרן להצלת הקשישים
דילוג לתוכן