התנדבות לבני נוער

מחפשים התנדבות לבני נוער? הגעתם למקום הנכון!

בעמותת “חסדי נעמי” ניתן לקבוע התנדבות לבני נוער בקבוצות. 
התקשרו ל: 1-800-677-777 או 4945* או במייל: info@naomi.org.il

התנדבות לבני נוער היא פעילות ייחודית המספקת לצעירים הזדמנות לתרומה לקהילה ולהתפתחות אישית עשירה. פעילות התנדבותית משפיעה לא רק על ההתפתחות האישית של בני הנוער, אלא גם על הקהילה בכללותה. התנדבות לצעירים היא חשובה ומשמעותית בעלת יתרונות רבים. בחסדי נעמי קיימת אפשרות להתנדבות של קבוצות של בני נוער. 

התנדבות בני נוער בחסדי נעמי

עמותת חסדי נעמי כבר פועלת למעלה מ-40 שנים. לעמותה מערך שלם של מתנדבים קבועים מכלל הגילאים וקבוצות מתנדבים שמגיעות בעת הצורך, בין הקבוצות שמגיעות ישנן גם קבוצות בני נוער ממסגרות שונות. 

ההתנדבות לבני נוער בעמותה מאפשרת להם לחוות עבודה משמעוית, מגבשת ומלמדת. הם נהנים מחוויה מיוחדת בעלת משמעות רבה. 

למתנדבים הצעירים ישנן פעילויות התנדבות רבות ביניהן, אריזת סלי מזון. האריזה צריכה להיעשות בקפדנות רבה. מוצרי מזון יכולים לההרס אם לא יקפידו על אריזה נכונה. חשוב גם לעבוד בצורה מסודרת ועבודת צוות מצויינת על מנת לא לפספס אף מוצר מסל המזון.
פעילות התנדבות בחסדי נעמי משתנה בהתאם לחגים, מועדים ותקופות השנה. בימי החורף ישנה אריזה של ערכות חורף שכוללות מגוון רחב של ציוד מחמם לחורף. בתקופת החגים רשימת המוצרים של סלי המזון מותאמת לחג הקרוב. ישנם עוד מגוון פרויקטים שהעמותה מפעילה

מתנדבות תנועת נוער אריאל
מתנדבים בשתפ חסדי נעמי ופרויקט פסגות

יתרונות התנדבות לבני נוער

התנדבות לבני נוער היא דרך יעילה לפתח ערכים ותכנים אישיים מגוונים אצל הנוער. כאשר בני הנוער נכנסים לפרויקטי התנדבות, הם נחשפים לאתגרים חדשים ומשימות מגוונות, הדורשות מהם אחריות, החלטות והתמודדות עם בעיות. הם נאלצים לתקשר אנשים שונים, חווים תחושת סיפוק והצלחה ולומדים להקדיש מזמנם עבור מטרה חשובה. דרך התנדבותם, הם לומדים על קבוצות שונות באוכלוסיה ומפתחים רגישות לצרכיהם של הקהילה, מגלים אמפתיה וסובלנות לסביבה.

 

בני הנוער המתנדבים נהנים מיכולות שיפור עצמיות. הם משתפים פעולה ונדרש מהם  לעבוד תוך תקשורת טובה בקבוצה, ניהול זמן, עבודת צוות ופתרון בעיות. בעזרת פעילות התנדבותית, הם  יכולים לפתח את הכישורים הללו, להם כל אחד זקוק בחיי היומיום להשגת מטרות אישיות, בחיים הבוגרים ובחיים כנער. יום התנדבות בקהילה מספק עבור בני הנוער הזדמנות לראות את עצמם כאנשים משמעותיים עבור החברה, מה שמחזק את חוש הערך והביטחון העצמי שלהם.

הרשמו להתנדבות לבני נוער

ההתנדבות לבני נוער היא חשובה ומשמעותית עבורם להתמודדות עם סיטואציות חברתיות שונות, פיתוח עצמי, תחושת סיפוק וחשיבות. ההשפעה החיובית של התנדבות מעניקה להם הזדמנות לפתח ערכים, מיומנויות ונותנת להם כלים שיעזרו להצליח בעתיד. 

עמותת חסדי נעמי מזמינה קבוצות בני נוער לימי התנדבות מספקים. בני הנוער שיגיעו לקחת חלק בפרויקטים המיוחדים של העמותה יצאו בהרגשת סיפוק אדירה ומשמעותית, גם המלווים של הקבוצות יהנו ויקחו חלק בפעילות. כל הקבוצה תסיים את היום ותדע שסייע לקהילה באופן משמעותי. 

התקשרו ל: 1-800-677-777 או 4945* או במייל: info@naomi.org.il כמו כן ניתן למלא את הטופס המצורף ואנו נצור עמכם קשר בהקדם.

הקליקו על אפשרויות להתנדבות בסניפים נוספים של חסדי נעמי:

להתנדבות בבת ים:

חסדי נעמי סניף בת ים
רחוב נפחא 2 פינת קוממיות

להתנדבות בתל אביב:

חסדי נעמי סניף תל אביב
רחוב תשרי 54

להתנדבות במרכז:

לאפשרויות נוספות להתנדב במרכז

הקליקו כאן:

ולכל אפשרויות ההתנדבות במסגרת פעילות חסדי נעמי

רוצים לראות מי מתנדב אצלינו ואיך נראית התנדבות בחסדי נעמי?

משובים מהשטח…

דילוג לתוכן