חסדי נעמי יוזמים ועורכים ערב הוקרה למתנדבים של ארגון זק"א

הוקרה בין ארגוני חסד

 עמותת חסדי נעמי אירגנה לאחרונה אירוע מיוחד של הוקרה למתנדבים המסורים של ארגון זק"א. האירוע המיוחד התנהל כסימן הוקרה לעשייה המבורכת של אותם הגיבורים שהתמודדו עם המראות הקשים ביותר. 

מתנדב זקא עם הרב יוסף כהן, יור חסדי נעמי

חסדי נעמי המוכרת בעיקר בעקבות הפעילות והתמיכה שלה באוכלוסיות חלשות יזמה אירוע הוקרה לאנשי חסד.  חסדי נעמי ערכו ערב הוקרה מיוחד לאנשים של ארגון זק"א. הערב המיוחד התקיים במחסן הלוגיסטי של חסדי נעמי שנערך והוכן במיוחד עבור האירוע. 

ארגון זק"א הידוע בפעילויות החסד שלו, מתנהל באמצעות המתנדבים שלו. האנשים האלה, הנמנים עם מטרה משותפת, תורמים באופן נדיב את זמנם למען פעילות חשובה וקשה. 

 

 

הערב התחיל בברכה חמה מצידו של יושב ראש חסדי נעמי, הרב יוסף כהן, שהבהיר את ההוקרה למתנדבי זק"א. האירוע כלל נאומים מעוררי השראה, סיפורים אישיים ועדויות קשות אך חשובות. 

ערב ההוקרה שחסדי נעמי ערכו למתנדבים היה חשוב ומשמעותי עבורם. הם נהנו מארוחה חמה, גיבוש, נגן וזמר ששימחו והרימו את רוחם. תחושת השיא הייתה בסוף האירוע המיוחד, עם הענקת תעודות הערכה ומתנות תודה לכל מתנדב, סמל לערך עצום שהם תורמים לקהילה. אווירת האירוע הייתה חגיגית ומאחדת.

כשהערב הסתיים, המשתתפים עזבו עם תחושת שליחות והבנה כי מעריכים את פעילותם.  חסדי נעמי ממשיכה בפעילות השוטפת שלה ומעת לעת דואגת לאירועים ופעילויות מיוחדות כגון ערב הוקרה זה. העמותה שמה לעצמה דגש על החשיבות של שיתוף פעולה ורוח חמלה כדי ליצור עתיד מבורך ומתמיד עבור כולנו.

 

נהניתם?! שתפו...

WhatsApp
Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Print
מתחילים את השנה עם תיקמלא
הסעות חינם לקשישים וניצולי שואה
כריך לכל תלמיד
גיוס חירום לחלוקת חבילות מזון לניצולי שואה וקשישים נזקקים
דילוג לתוכן